



1 350 ₴
Легке розкладне крісло, чудово підійде для будь-якого типу відпочинку. Крісло має сталеву посилену раму, здатну витримати велике навантаження, швидко складається, зручне в транспортуванні та зберіганні. Сидіння і спинка виготовлені з міцного та зносостійкого матеріалу Oxford. Підлокітники мають прогумовані накладки. Для більшого комфорту, до одного з підлокітників прикріплена поличка з підсклянником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Fish |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Ширина стільця | 570 мм |
| Глибина стільця | 460 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |