



790 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Select |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кофр |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, Водонепроникне дно, Двухзамкова застібка-блискавка, Відчиняється з двох сторін, 1 наплічний ремінь |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 9 см |
| Глибина | 10 см |