Жорсткий чохол для 4 котушок. Має посилену жорстку конструкцію і призначений для транспортування фідерних та коропових котушок і запасних шпуль до них. Чохол виготовлений із міцної, водостійкої тканини OxFord 600D, внутрішня підкладка з водостійкого OxFord 115D. Отже, чохол має подвійний захист від промокання. Котушки в такому чохлі надійно захищені від падіння або ударів жорстким каркасом і наповнювачем із ППЕ матеріалу завтовшки 5мм. Перегородки між відсіками так само мають жорсткий каркас і наповнювач ППЕ, вони кріпляться на 3 точках кріплення, за бажання ці перегородки можна зняти. Всередині чохла передбачена велика кишеня із сітки розміром 28х20см. Для зручного транспортування чохол обладнаний ергономічною прогумованою ручкою.
На фото, як приклад, використовувалася коропова котушка Shimano ULTEGRA 14000.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Проф-Монтаж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол для котушок |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість відділень | 4 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 14 см |