

1 180 ₴
Зручна та практична термосумка, яка дасть змогу зберегти продукти свіжими, а напої прохолодними. Завдяки щільному термоізолювальному шару з PEVA, завтовшки 7мм і харчової ПЕТ плівки з алюмінієвим напиленням, що має тепловідбивну здатність, сумка може зберігати температуру тривалий час. Зовнішня частина сумки виготовлена з міцної тканини Oxford D600, зовні передбачена кишеня на змійці для різної дрібниці. Внутрішній простір можна розділити на 2 відділення за допомогою знімної перегородки. Фурнітура сумки-холодильника надійна та довговічна. Для зручності перенесення передбачені надійні ручки та широкий наплічник. Зовнішні розміри сумки: 46х26х31см, внутрішній розмір: 43х24х29см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Проф-Монтаж |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 30 л |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Oxford |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 26 см |