1 560 ₴
Термосумка — холодильник спеціально розроблена для безпечного зберігання і транспортування різних ліквідів, меласи, CSL, бустерів, дипів і бойлів, коли важливо вберегти їх від руйнівної дії ультрафіолету та високих температур. Сумка має 2 внутрішні знімні модулі з відсіками для зручного розміщення в них баночок із насадками та ліквідами. Стабільну температуру всередині сумки забезпечує теплоізоляційний матеріал, завтовшки 10мм і внутрішня підкладка з надійного поліпропілену. Зовнішня тканина сумки, це надійний і перевірений часом OxFord 600D.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Проф-Монтаж |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 20 л |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Oxford |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 21 см |