


140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Тепле, м'яке, легке сидіння, не вбирає вологу, виготовлене з пінополіетилену. Складається з одного шару еластичного теплоізолятора сірого кольору. Дає змогу сидіти в будь-якому місці та на будь-якій поверхні, навіть на проморзлому ґрунті. Захищає одяг від бруду та вологи. Легко миється, довго слугує, гігієнічне й безпечне. Для кріплення та фіксації сидіння обладнане регульованою еластичною гумкою та пластиковою клямкою типу fastex.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forrest |
| Тип килимка | Сидушка |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 30 см |
| Товщина | 12 мм |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |